Arhiv: Prehod na elektronski sistem vlaganja vlog na področju izvoza blaga z dvojno rabo

PREDSTAVITEV IN USPOSABLJANJE

Četrtek 15. december 2022 med 10.00 in 12.00 na GZS

S 1. januarjem 2023 se bo sistem papirnatega načina vlaganja vlog za izvoz blaga z dvojno rabo v celoti spremenil v elektronskega

Kako bodo gospodarski subjekti in ostali deležniki lahko po novem vlagali zahtevke, pridobili izvozna dovoljenja in poročali o izvozu izdelkov, ki sodijo med blago z dvojno rabo, bo tekla beseda na seminarju, ki ga organizirata skupaj Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo ter Gospodarska zbornica Slovenije.

Dogodek bo potekal v četrtek 15. decembra od 10.00h naprej na Gospodarski zbornici Slovenije, Dimičeva ul. 13 v Ljubljani, Dvorana A, 1. nadstropje.

Udeležba je brezplačna.

Vašo udeležbo na dogodku lahko potrdite do 13. decembra 2022 po elektronski pošti na naslov anja.kelavic@gov.si.

Vabljeni!