Arhiv: Predstavitev Kako poslovati z Italijo s poudarkom na turizmu

Spoštovani,

Turistično gostinska zbornica v okviru letošnjega 70. Gostinsko turističnega zbora Slovenije organizira tudi celo vrsto ob-tekmovalnih dogodkov.

Med njimi je tudi zanimiva predstavitev Kako poslovati z Italijo s poudarkom na turizmu. Tematiko bo v sodelovanju s severnoprimorsko gospodarsko zbornico predstavil Andrej Šik, direktor Slovenskega deželnega gospodarskega združenja v Trstu. Združenje sodeluje z javno agencijo SPIRIT in več zbornicami ter italijanskimi pristojnimi inštitucijami, izdalo je priročnika o poslovanju v Sloveniji in Italiji. Koordinira tudi čezmejne projekte sodelovanja na gospodarskem področju. Podjetjem nudi vrsto svetovalnih, pravnih ter storitev zastopanja.

Predstavitev bo potekala v dvorani Pinta HotelaPerla 14. novembra ob 14.25. Udeležba je brezplačna, potrebna je zgolj prijava na rebeka.mezan@tgzs.si.