Arhiv: Vabimo vas na poslovno konferenco kmetijskih in živilskih podjetji zahodne kohezijske regije

Copy of (1) Vabilo na regijsko konferenco podjetij Zahodne kohezijske regije

Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij

V A B I L O

GZS - Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij v sodelovanju z regionalnimi gospodarskimi zbornicami organizira

REGIJSKO KONFERENCO KMETIJSKIH IN ŽIVILSKIH PODJETIJ

ZAHODNE KOHEZIJSKE REGIJE,

ki bo 5. aprila 2024 ob 10.uri

na lokaciji Hotela dvorca Convent Adria, Jadranska cesta 25, Ankaran.

Pridružili se nam bodo Vesna Nahtigal, generalna direktorica Gospodarske zbornice Slovenije,  Mateja Čalušić, ministrica za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano, mag. Marko Koprivc, državni sekretar na Ministrstvu za kohezijo in regionalni razvoj in mag. Dejan Židan, državni sekretar na Ministrstvu za gospodarstvo, turizem in šport.

Vljudno vabljeni, da sodelujete na dogodku, kjer bomo predstavili aktualne izzive podjetij na področju trajnosti in inovativnosti. Govorili bomo o tem kako vzpostaviti v agroživilskih podjetjih trajnostno strategijo in voditi trajnostno preobrazbo podjetja, kjer gostimo dr. Ljubico Kneževič Cvelbar iz Ekonomske fakultete Univerze v Ljubljani.

Poseben poudarek namenjamo različnim virom financiranja naložb podjetjem. Prvič smo na dogodek povabili tudi regionalne razvojne agencije, ki postajajo središče aktivnosti regionalnega razvoja, da nam predstavijo možnosti, ki se podjetjem ponujajo v okviru njihovega dela.

Dogodek je brezplačen.

Za udeležbo se je potrebno prijaviti preko spodnje prijavnice do 2.4.2024

Vljudno vabljeni!

Dodatne informacije:

mag. Anita Jakuš (anita.jakus@gzs.si, 01 5898 003)