Še 10 dni do zaključka razpisa GZS SPGZ ZA INOVACIJE 2024!

Severno Primorska gospodarska zbornica, Nova Gorica

Še 10 dni do zaključka razpisa GZS SPGZ ZA INOVACIJE 2024!

Spoštovane podjetnice in podjetniki, spoštovane inovatorke in inovatorji

na spletni strani severnoprimorske gospodarske zbornice smo objavili 22. javni razpis za podelitev priznanj za najboljše inovacije za leto 2024.

Razpisi so odprti med 15.2.2024 in 4.4.2024, inovacijske predloge pa lahko oddajo vsa podjetja, samostojni podjetniki, organizacije, posamezniki,  raziskovalne inštitucije, šole.

Spodbujamo tudi sodelovanja med različnimi deležniki pri snovanju in predstavitvi inovacij. Razpis GZS za inovacije je največji in najbolj priznan in prepoznan način nagrajevanja inovativnosti slovenskega gospodarstva.

Letošnji inovacijski izziv in rdeča nit je "Izbrali smo trajnost". V ospredje postavljamo vedno večji pomen trajnosti pri poslovanju podjetij, inoviranju, razvoju - tako procesov kot produktov, trajnost v dobavnih verigah. Vse večji pomen ima tudi v luči prihajajočega poročanja ESG.

13. regijskih razpisov je  objavljenih tudi na spletni strani Inovativna Slovenija - Regijski razpisi

Vašo prijavo oddate preko obrazca: Prijavni obrazec Inovacije GZS 2024 | GZS

Predlagatelji  lahko prijavite produktne, procesne, trženjske, organizacije ali družbene inovacije, ki so vpeljale na trg oz. prvič uporabljene v proizvodnem/poslovnem procesu v obdobju 1. 1. 2022 do 31. 3. 2024.

Najbolje ocenjene inovacije iz posamezne regije bodo kandidirale za nacionalna priznanja GZS za najboljše inovacije, ki bodo podeljena 10. septembra 2024 na Dnevu inovativnosti.

Tudi v letošnjem letu sta nacionalna partnerja podelitve inovacij Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport ter javna agencija SPIRIT Slovenija.

Prijavni obrazec

Več o razpisu

Hvala za vaš doprinos k razvoju Slovenskega gospodarstva in inovativnosti. Veselimo se vaših letošnjih prijav.

Za več informacij se lahko obrnete na:
GZS, Severno Primorsko gospodarsko zbornico, Nova Gorica

Sedejeva 2A, 5000 Nova Gorica