Arhiv: V A B I L O: OBISK PREDSEDNICE RS Dr. NATAŠE PIRC MUSAR v ČRNI GORI Z GOSPODARSKO DELEGACIJO

Spoštovani,

ob priložnosti uradnega obiska predsednice Republike Slovenije v Črni gori, v sodelovanju z Javno Agencijo SPIRIT in Privredno komoro Crne Gore organiziramo poslovno delegacijo slovenskih podjetij, ki jih zanima krepitev poslovnega sodelovanja s črnogorskimi partnerji.

V Podgorici bomo 25. aprila 2024 organizirali poslovno srečanje »Slovensko – črnogorski poslovni forum«.

V okviru poslovnega dogodka bomo nagovorili splošni okvir poslovnega sodelovanja (B2B) s poudarkom na naslednjih področjih:

• okolje (regulacija deponij, centri za recikliranje)
  • obnovljivi viri energije (infrastruktura in hramba)
  • infrastruktura (ceste, železnica, Luka Bar)
  • gradbeništvo, projektiva
  • transport & logistika
  • IKT in kibernetska varnost

K udeležbi v delegaciji vabimo slovenska podjetja iz navedenih in z njimi povezanih sektorjev, kot tudi iz »tradicionalnih« in perspektivnih področij slovensko – črnogorskega poslovnega sodelovanja: predelovalna industrija, prehrana, zdravje, trgovina, finančni sektor in poslovne storitve.

Podrobnosti in prijave.

Informacije: matej.rogelj@gzs.si.