Arhiv: VABILO na Gospodarsko delegacijo v Avstrijo

VABILO na Gospodarsko delegacijo v Avstrijo

Vodilne predstavnike slovenskih podjetij, nagrajence regionalnih inovacij, vljudno vabimo k udeležbi v gospodarski delegaciji v AVSTRIJO, ki jo organiziramo v partnerstvu z Združenjem industrialcev Zgornje Avstrije, Avstrijske gospodarske zbornice ter Grand Garage - inovacijska delavnica.

Namen dogodka je združiti avstrijska podjetja s podjetji iz Slovenije na formalnem in neformalnem srečanju za krepitev čezmejnega sodelovanja in ustvarjanje novih poslovnih priložnosti.

Organizirani program delegacije je namenjen predstavnikom podjetij, ki želijo:

-  srečati uspešna globalna podjetja v Avstriji,

-  spoznati trende prihodnosti in razsežne poslovne priložnosti,

-  obogatiti vedenje o obnašanju, odzivih, razmišljanju konkurence,

-  se povezati s ključnimi deležniki v Linzu ter predstavniki regionalnih vlad.

Z velikim številom podjetja in organizacije vsako leto dokazujete, da vlagate v razvoj, iščete in razvijate nove, inovativne rešitve, ki bodo tudi Sloveniji prenesle večjo prepoznavnost in mednarodne uspehe. Zato vas vabimo, da se povežemo skozi inovacije v Avstriji ter skupaj nadaljujmo pot k še večjim dosežkom.

Ines Čigoja, Vodja področja

Center za mednarodno poslovanje