Arhiv: Informacija o promociji deficitarnih poklicev na osnovnih šolah - Projekt »LAS Odpravljanje neskladij pri iskanih poklicih na trgu dela«

Naložbo sofinancirata Evropska unija iz

Evropskega sklada za regionalni razvoj in Republika Slovenija

V okviru projekta LAS Odpravljanje neskladij pri iskanih poklicih na trgu dela trenutno predvajamo devetošolcem na goriških šolah promocijske filme o deficitarnih poklicih in jih motiviramo za vpis na programe, za katere beležimo veliko povpraševanje med delodajalci na Goriškem.

Trenutno Severno Primorska gospodarska zbornica za vpis na deficitarne poklice navdušuje učence na Osnovni šoli Solkan in Osnovni šoli Ivana Roba Šempeter pri Gorici. Predstavitve se izvajajo tudi na Osnovni šoli Miren.

Filmi o deficitarnih poklicih so objavljeni na: https://www.youtube.com/channel/UCKXg8Fyn1LHaArcuUezVShw

Projekt LAS Odpravljanje neskladij med iskanimi poklici na trgu dela sofinancirata Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj in Republika Slovenija.

Partnerji projekta:

• Območna obrtno-podjetniška zbornica Nova Gorica (OOZ NG)

• Regijska razvojna agencija Severne Primorske (RRA SP)

• Severno Primorska gospodarska zbornica Nova Gorica (GZS SPGZ)

• Zavod RS za zaposlovanje, OE Nova Gorica

• Kadrovsko društvo Severne Primorske