Arhiv: EU Business Talks: Romunija, 17. avgust 2021 ob 14.00 uri

Spoštovani,

Slovenija predseduje Svetu Evropske unije v drugi polovici leta. Gospodarska zbornica Slovenije bo v tem času organizirala pogovore s poslovneži iz vseh 27 držav članic, vsak teden iz ene države članice.

Vabljeni, da se udeležite naslednjega poslovnega klepeta »EU BUSINESS TALKS«, ki se bo odvijal v torek, 17. avgusta 2021 ob 14. uri po slovenskem času.

Tokratni gost bo Eliodor Apostolescu, izvršni direktor v Phoenixy Group, s sedežem v mestu Baicoi v Romuniji. Podjetje je največji proizvajalec koruznih flipsov z arašidi v Romuniji in eden največjih v Evropi. Podjetje je v lanskem letu ustvarilo preko 32 milijonov EUR prometa in izvažalo v preko 30 držav po celem svetu. Poleg osnovne dejavnosti se ukvarjajo tudi s strojnimi izdelki in logistiko.

Eliodor
je polovični lastnik podjetja, skupaj s še enim solastnikom razvijata podjetje od ustanovitve leta 1992 naprej. Eliodor je leta 2016 prejel nagrado “EY Entrepreneur of the Year Award”.

Pogovor bo trajal 30 minut in bo potekal v angleškem jeziku.

Vašo udeležbo lahko potrdite tukaj. Vsem prijavljenim udeležencem bomo poslali ZOOM povezavo en dan pred dogodkom.

Lep pozdrav.

Ante Milevoj