Arhiv: EU Business Talks: Grčija, 24. avgust 2021 ob 14.00 uri

Spoštovani,

Slovenija predseduje Svetu Evropske unije v drugi polovici leta. Gospodarska zbornica Slovenije bo v tem času organizirala pogovore s poslovneži iz vseh 27 držav članic, vsak teden iz ene države članice.

Vabljeni, da se udeležite naslednjega poslovnega klepeta »EU BUSINESS TALKS«, ki se bo odvijal v torek, 24. avgusta 2021 ob 14. uri po slovenskem času.

Tokratni gost bo Nikolas Takas, podpredsednik v podjetju Thermi Group, s sedežem v Solunu v Grčiji.

Podjetje investira v napredne tehnologije in inovativne produkte na področju obnovljivih virov energije. Pri tem aktivno sodelujejo z domačimi in tujimi deležniki na področju raziskav in razvoja. V ta namen upravljajo s posebnim skladom tveganega kapitala, prvim in edinim na območju severne Grčije.

Nikolas
je aktivno udeležen pri investiranju v več kot 20 start-up in MSP podjetij v dejavnostih ICT, biotehnologija, energetika in gradbeništvo. Je član izvršilnihodborov Federacije industrialcev Severne Grčije ter Gospodarske zbornice Solun.

Pogovor bo trajal 30 minut in bo potekal v angleškem jeziku.

Vašo udeležbo lahko potrdite tukaj. Vsem prijavljenim udeležencem bomo poslali ZOOM povezavo en dan pred dogodkom.

Lep pozdrav.

Ante Milevoj