Arhiv: EU Business Talks: Irska, 21. september 2021 ob 14.00 uri

Slovenija predseduje Svetu Evropske unije v drugi polovici leta. Gospodarska zbornica Slovenije bo v tem času organizirala pogovore s poslovneži iz vseh 27 držav članic, vsak teden iz ene države članice.

Vabljeni, da se udeležite naslednjega poslovnega klepeta »EU BUSINESS TALKS«, ki se bo odvijal v torek, 21. septembra 2021 ob 14. uri po slovenskem času.

Tokratni gost bo Peter Brennan, Izvršni direktor podjetja Mason Technology Ltd iz Dublina na Irskem. Družinsko podjetje, ustanovljeno leta 1780, je vodilno irsko podjetje na področju uporabnih znanstvenih aplikacij za medicinsko, industrijsko, akademsko in prehrambno industrijo. Podjetje ima trdna partnerstva z nekaterimi pomembnimi globalnimi blagovnimi znamkami na področju kromatografije, spektroskopije, mikroskopije, biotehnologije, vakuumskih sistemov ter laboratorijske in tehtalne opreme.

Brennan je tudi član upravnega odbora podjetja Mason Technology in prvi izvršni direktor podjetja v njegovi 240-letni zgodovini, ki ne prihaja iz lastniške strukture. Diplomiral je na Open University v Dublinu, MBA je opravil iz aplikativne biologije na Kevin Street College of Technology. Njegove glavne kompetence vključujejo upravljanje sprememb in poslovni razvoj. Je predavatelj za področje poslovne strategije na Griffith College Dublin.

Pogovor bo trajal 30 minut in bo potekal v angleškem jeziku. Vašo udeležbo lahko potrdite tukaj. Vsem prijavljenim udeležencem bomo poslali ZOOM povezavo en dan pred dogodkom.

Vse do sedaj izvedene poslovne klepete »EU BUSINESS TALKS« si lahko ogledate tukaj.

Guest of honour will be Peter Brennan, Managing Director at Mason Technology Ltd from Dublin, Ireland. A family-owned company, founded in 1780, is one of Ireland’s leading scientific solutions providers offering complete application solutions to the Scientific, Medical, Industrial, Academic and Food Science markets. Company has developed solid partnerships with some of the world’s leading brands in Chromatography, Spectroscopy, Microscopy, Biotechnology, Vacuum Systems and Laboratory and Industrial Weighing equipment.

Peter is also a board member of Mason Technology and first non-family member as a Managing Director in 240 years history of the Company. He graduated from the Open University with and MBA and studied Applied Biology in Kevin Street College of Technology now TU Dublin. His main experience is in Change Management and Business Development. He has also lecture in Business Strategy at Degree level in Griffith College Dublin.

The event will last 30 minutes and will be held in English via ZOOM platform. If you wish to take part, register hereThe ZOOM link will be sent to all registered participants one day prior to the event.