Izšla je aprilska revija Glas gospodarstva

V središče aprilskega Glasa gospodarstva smo postavili priložnosti in primere inovativnih rešitev za uporabo sekundarnih materialov. V intervjuju z Andrejo Hlišč, direktorico GZS – Zbornice elektroindustrije, predstavljamo bazo sekundarnih odpadkov, nastalo v okviru projekta CIRCI. Predstavljamo pa tudi inovativne rešitve za uporabo sekundarnih materialov, ki jih je v okviru tega projekta izoblikovalo sedem podjetij. Mag. Petra Prebil Bašin, direktorica Združenja kovinskih materialov in nekovin, je v intervjuju osvetlile izzive in priložnosti te dejavnosti, o izzivih koroške regije in vlogi zbornice pri njihovem naslavljanju pa je beseda tekla v pogovoru z direktorico Koroške gospodarske zbornice Katjo Pokeržnik. Glas gospodarstva prinaša še veliko drugih zanimivih vsebin. Lepo vabljeni k branju tudi na spletu!