Arhiv: Gospodarska delegacija v Združene arabske emirate

ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI

Dubaj, Abu Dhabi, 30. marec – 3. april 2015

Vljudno vabljeni k udeležbi v slovenski gospodarski delegaciji v Združene arabske emirate pod vodstvom predsednika GZS, mag. Sama Hribar Miliča. Delegacijo organizira Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju s partnerji v Združenih arabskih emiratih.

Za udeležence delegacije bodo organizirana B2B srečanja v okviru poslovnih forumov v Dubaju in Abu Dhabiju, ter mreženje s Slovenci, živečimi v ZAE. Navzoča podjetja se lahko udeležijo tudi letnega srečanja vlagateljev AIM Dubai.

OKVIRNI PROGRAM OBISKA

Aktivnost

Ponedeljek,
30. marec 2015
Odhod iz Ljubljane ob 11:25 preko Istanbula v Dubaj.
Prihod v Dubaj 31. 3. ob 1:30.
Torek,
31. marec 2015
Srečanje s slovensko poslovno skupnostjo v Dubaju.
B2B, B2G, G2B srečanja na AIM Dubai  (dodatna kotizacija).
Sreda,
1. april 2015
Poslovni forum na Gospodarski zbornici Abu Dhabi
B2B
Četrtek,
2. april 2015
Poslovni forum na Gospodarski zbornici Dubai
B2B
Petek,
3. april 2015
Odhod iz Dubaja ob 6:55 preko Istanbula, s prihodom v Ljubljano ob 16:50.

OKVIRNI STROŠKI OBISKA

Kotizacija za udeležbo v delegaciji in organizacijo B2B srečanj za člane GZS znaša 200,00 EUR (DDV je vključen v ceno), za nečlane pa 400,00 EUR (DDV je vključen v ceno). Račun za plačilo kotizacije vam bo posredovala GZS ob zaključku sprejemanja prijav.

Stroške potovalnega aranžmaja krijejo udeleženci sami. Kontakt organizatorja potovalnega aranžmaja za slovensko delegacijo je HRG Slovenija, Nada Balažic, T: 01/4233 636, E: nada.balazic@si.hrgworldwide.com, pri kateri lahko naročite skupinski ali individualni potovalni aranžma, v kolikor tega ne boste urejali sami.

PRIJAVA IN DODATNE INFORMACIJE

Udeležbo v delegaciji potrdite z izpolnjenim prijavnim obrazcem po e-pošti na naslov: natasa.turk@gzs.si najkasneje do torka, 17. februarja 2015. Za dodatne informacije o organizaciji obiska smo vam na razpolago na GZS, Nataša Turk, T: 01/58 98 152, E: natasa.turk@gzs.si.

Vljudno vabljeni!

PRIJAVNICA