Arhiv: Diplomati na srečanju z gospodarstveniki o priložnostih

Ljubljana, 26. januarja 2016 – Prek 60 veleposlanikov in ekonomskih svetnikov akreditiranih v Sloveniji se je udeležilo današnjega tradicionalnega sprejema na GZS ter razpravljalo s slovenskimi gospodarstveniki o razmerah in priložnostih.

Arhiv: Srečanje slovenskih in ukrajinskih podjetij na daljavo

Četrtek, 28. januar 2016 - Na GZS je potekalo prvo srečanje slovenskih in ukrajinskih podjetij na daljavo. Srečanje je odprl veleposlanik Ukrajine v Sloveniji, Nj. Eksc. Mykhailo F. Brodovych, ki je pozdravil navzoča podjetja na zbornici ter sogovornike na ukrajinski strani – predstavnike Ukrajinske gospodarske zbornice in poslovneže.

Arhiv: Hrvaško podjetje išče dobavitelje hrane, pijač in potrošnega materiala

Hrvaško podjetje LIBURNIA RIVIERA HOTELI d.d. išče preko javnega poziva dobavitelje hrane, pijač in potrošnega materiala za svoje hotele na Hrvaškem in v Sloveniji.