Arhiv: NOVA ZUNANJETRGOVINSKA ŠOLA CPU

Program prinaša številna nova znanja in veščine, kjer bodo kandidati poleg strokovno praktičnega dela spoznali tudi primere dobrih praks z najvidnejšimi posamezniki slovenskega gospodarstva. Začetek: 3. oktober 2017.

Arhiv: Vabljeni na jesenske azijske nabavne sejme

Izkoristite B2B sestanke in ugodnosti za poslovne kupce v 11. - 15. oktobra v Džakarti in 9. do 12. novembra v Karačiju

Arhiv: Učinkovita predstavitev potencialnemu partnerju

Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju s partnerji projekta EXPEDIRE (Program sodelovanja Interreg V-A Slovenija – Avstrija) organizira delavnico Učinkovita predstavitev potencialnemu partnerju.

Arhiv: Učinkovito komuniciranje s potencialnim avstrijskim partnerjem in poslovna srečanja

23. avgusta 2017 Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju s partnerji projekta EXPEDIRE (Program sodelovanja Interreg V-A Slovenija – Avstrija) organizira delavnico Učinkovito komuniciranje s potencialnim avstrijskim partnerjem in poslovna srečanja.

Arhiv: MREŽENJE NA BRDU V OKVIRU PROJEKTA EXPEDIRE

Gospodarska zbornica Slovenije organizira v sodelovanju s partnerji projekta EXPEDIRE (Program sodelovanja Interreg V-A Slovenija – Avstrija) informativno-poslovni dogodek za podjetja.

Arhiv: SLOVAŠKA: JESENSKA POSLOVNA SREČANJA

Septembra in oktobra letos bosta na Slovaškem potekali dve poslovni srečanji. Vabljeni k udeležbi!