Arhiv: Druga številka e-biltena Go International Slovenia

Izšla je nova številka spletnega biltena Go International Slovenia, ki ga pripravlja Center za mednarodno poslovanje pri Gospodarski zbornici Slovenije.

Arhiv: Srečanje podjetij pred delegacijo v Turčijo

Na Gospodarski zbornici Slovenije so se v četrtek, 15. marca 2012, na pripravljalnem sestanku zbrali predstavniki slovenskih podjetij in drugih institucij, ki se bodo med 25. in 29. marcem udeležili gospodarske delegacije v turška poslovna središča Maniso, Izmir in Carigrad.

Arhiv: Gospodarska delegacija na Češko, 24.-26.4.2012

Gospodarska zbornica Slovenije in Obrtno podjetniška zbornica Slovenije vabita predstavnike slovenskih podjetij, da se udeležijo obiska gospodarske delegacije v južnočeški in južnomoravski regiji – České Budějovice in Brno med 24. in 26. aprilom 2012.

Arhiv: Švicarska delegacija na GZS

Odnosi med Slovenijo in Švico so dobri, medsebojna menjava od leta 2009 nenehno raste, vse več pa je tudi sodelovanja na področju raziskav in razvoja. Tako bi lahko strnili današnje srečanje slovenskih podjetij s predstavniki švicarske gospodarske delegacije na Gospodarski zbornici Slovenije.

Arhiv: Izziv poslovanja z Brazilijo, 14.03.2012