Arhiv: Inovativnost in kakovost za uspeh slovenskih izvoznikov na poljskem trgu

Ljubljana, 29. junij 2016 - V okviru poslovnih dogodkov, ki jih pod imenom Poslovni zajtrki organiziramo na Gospodarski zbornici Slovenije je 29. junija potekalo poslovno srečanje: Poljska – konkurenca ali priložnost?

Arhiv: Belorusija – Deset razlogov za investiranje

Ljubljana, 23. junij 2016 – Slovenski in beloruski gospodarstveniki so se na današnjem forumu seznanili s poslovnimi priložnostmi v obeh državah. Podpisan je bil tudi sporazum o sodelovanju med Štajersko gospodarsko zbornico in Gospodarsko zbornico Vitebsk. Dogodek je potekal v organizaciji Gospodarske zbornice Slovenije (GZS) in javne agencije SPIRIT Slovenija v sodelovanju z Gospodarsko zbornico Belorusije in njeno regionalno podružnico iz Vitebska.

Arhiv: Kanada: podobna potrošniška kultura in močna slovenska skupnost

Ljubljana, 21. junij 2016 – Priložnosti za slovenska podjetja v Kanadi je ogromno, le najti jih je potrebno.

Arhiv: V Švico le z dobro predpripravo!

Ljubljana, 16. junij 2016 - Na seminarju smo pridobili ogromno novih informacij in izmenjali izkušnje poslovanja s Švicarji.

Arhiv: Elementi uspešnega vstopa na avstrijski trg

Ljubljana, 10. junij 2016 – Razumeti svoje poslanstvo, imeti odlično ekipo ter proizvod, v katerega verjamete.

Arhiv: Kljub oddaljenosti trgov ogromno zanimanje podjetij

Ljubljana, 1. junij 2016 - Zadnje Sredino GZS mreženje pred poletnim oddihom, smo namenili "prekomorskim oddaljenim trgom" Severne Amerike, Južne in Srednje Amerike ter Avstralije in Nove Zelandije. Odziv podjetij je bil pozitiven ter nam je dal zagon za nadaljevanje le tega jeseni.

Arhiv: B2B srečanja v Milanu

Milano, 25. - 26. maj 2016 - V okviru razstave Slovenia Design Showroom 2016, je v sredo 25. 5. in v četrtek 26. 5. potekal drugi organizirani poslovni dogodek – poslovna delegacija z individualnimi srečanji v Udinah in Milanu.