Arhiv: Izhodna vladno gospodarska delegacija v Vietnam

Ob priložnosti drugega zasedanja slovensko vietnamske medvladne komisije za gospodarsko sodelovanje, ki je potekalo v Hanoju 7. in 8. novembra 2019, smo v sodelovanju z Ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo in Javno agencijo SPIRIT Slovenija, organizirali izhodno delegacijo slovenskih gospodarstvenikov v Vietnam.

Arhiv: 50 B2B sestankov ob obisku gospodarske delegacije iz Luksemburga

V sredini decembra je Slovenijo obiskala 12 članska delegacija iz Luksemburga.

Arhiv: Slovenska podjetja razširila svojo mrežo poslovnih kontaktov na Madžarskem

Dne 3. Decembra 2019 se je v Budimpešti mudila gospdoarska delegacija, ki je bila izvedena v sodelovanju s SPIRIT agencijo ter madžarsko gospodarsko zbornico. Dogodek, ki se je odvijal v Budimpešti, je rezultat prizadevanj za poglobitev poslovnih odnosov s šesto najpomembnejšo trgovinsko partnerico Slovenije. Srečanja so bila namenjena vzpostavitvi novih kontaktov in krepitvi že obstoječih, vzpostavljanju izvozno/uvoznih poslov, iskanju novih poslovnih priložnosti in pridobivanju informacij o poslovnem okolju Madžarske.

Arhiv: Krepitev internacionalizacije je strateška nujnost

Na Gospodarski zbornici Slovenije je 28. novembra 2019 potekala okrogla miza Krepitev internacionalizacije je strateška nujnost v organizaciji Francosko-slovenskega poslovnega kluba, Gospodarske zbornice Slovenije, javne agencije SPIRIT Slovenija in Veleposlaništva Francije v Sloveniji. Srečanje, ki se ga udeležilo 60 predstavnikov podjetij in inštitucij, je vodil Igor. E. Bergant.

Arhiv: Krepitev internacionalizacije je strateška nujnost