Arhiv: B2B srečanja z italijanskimi podjetniki iz Lombardije

Agencija ICE Ljubljana, Oddelek Veleposlaništva Republike Italije za gospodarsko promocijo, skupaj s konzorcijem Consorzio Lavora e Produce in Gospodarsko zbornico Slovenije, organizira poslovna srečanja B2B s 6-imi italijanskimi podjetji iz regije Lombardija iz naslednjih sektorjev:

• avtolaki in barve,
  • hidravlični cilindri in agregati,
  • električni sistemi in avtomatizacija,
  • lesena vrata in okna,
  • zunanja in bazenska razsvetljava,
  •  fitingi iz bakra in drugih materialov.

V priponki je seznam vseh sodelujočih podjetij s kratkim opisom dejavnosti in interesa.

Poslovna srečanja bodo potekala na sedežu Gospodarske zbornice Slovenije, na Dimičevi 13 v Ljubljani, 22. oktobra 2015 od 9. ure dalje.

V kolikor se želite srečati s podjetji in se podrobneje seznaniti z njihovo dejavnostjo, izdelki ali storitvami, prosimo, da izpolnite prijavnico in jo čimprej pošljete skenirano po elektronski pošti na naslov lubiana@ice.it ali po faksu na št. 01.4224375.

Za morebitna vprašanja se lahko obrnete na g. Dimitrija Žbono, tel. št. 0590.77 351 ali go. Karin Repovš, tel. 01.252 7775, ali po elektronski pošti na naslov lubiana@ice.it.

Vljudno vabljeni

Pripete datoteke