Arhiv: Slovenska pohištvena podjetja na sejmu MAISON&OBJET v Parizu

V sodelovanju z Direktoratom za lesarstvo pri Ministrstvu za gospodarski razvoj in tehnologijo Republike Slovenije, Javno agencijo SPIRIT, Gospodarsko zbornico Slovenije, Lesarskim grozdom in Gospodarsko zbornico v Parizu bodo slovenska podjetja, večinoma razstavljalci na Maison&Objet v Parizu, imela tudi individualne sestanke z arhitekti in predstavniki francoskega pohištvenega trga. Gre za podjetja: DONAR D.O.O., GONZAGA-PRO, D.O.O., MIZARSTVO BOLČIČ, LOREDANA MATKOVIČ S.P., LINA DESIGN, D.O.O., MIZARSTVO KRALJIČ D.O.O., LUTMAN DESIGN STUDIO D.O.O., TURK M&Z d.o.o., EKO SAJA d.o.o. in LJ STUDIO, D.O.O.

Maison&Objet je eden izmed najbolj vplivnih sejmov pohištva in designa v Evropi ter tako poglavitni dogodek za strokovnjake in podjetja, ki delujejo na pohištvenem in design področju, saj ponuja odlično izkušnjo na področju dekoracij, opreme in tekstila ter ostalih sorodnih področij.  Slovenska podjetja bodo na sejmu v Parizu razstavljala od 2. do 6. septembra 2016 in imela priložnost individualnih sestankov, ki bodo pripravljeni v sodelovanju s Gospodarsko zbornico v Parizu. Ne dvomimo, da bodo spletene nove poslovne vezi ter odprte nove priložnosti za skupne projekte.