Arhiv: India - Europe 29 Business Forum

Spoštovani!

Obveščamo vas, da bo tretji »India-Europe 29 Business Forum« z B2B srečanji, ki ga organizira Federacija indijskih gospodarskih zbornic (FICCI) v sodelovanju z Ministrstvom za zunanje zadeve vlade Indije, potekal v New Delhiju 8. in 9. decembra 2016.

SEKTORJI ZA B2B:

• razvoj infrastrukture osredotočene na razvoj pametnih mest, čistih tehnologij, obnovljivih energij,
  • avtomobilska industrija in komponente za avtomobilsko industrijo,
  • vrhunska proizvodnja,
  • bio-znanost,
  • IT,
  • agroživilstvo in prehrambena industrijo,
  • razvoj človeških veščin,
  • logistika.

PRIJAVE: Prijava je možna neposredno na spletni strani organizatorja www.ie29bf.in, pod segmentom tuji udeleženci. Organizator dogodka bo za prijavljena tuja podjetja poskrbel za organizacijo b2b srečanj.

STROŠKI UDELEŽBE: Udeležba na b2b srečanjih in poslovnem forumu je brezplačna. Podjetje samo krije stroške poti in namestitve svojega udeleženca.

VEČ INFORMACIJ: FICCI, g. Rohit Sharma, Additional Director & Head-Europe and Turkey Division, T: +91-11-23487447, E: rohit.sharma@ficci.com.