Arhiv: VABILO - obisk Slovenskega poslovnega središča v Zagrebu

V času evropskega prvenstva v rokometu, ki bo potekalo od 12. - 28. januarja 2018 na Hrvaškem je Rokometna zveza Slovenije (RZS) vzpostavila »Slovensko poslovno središče« v hotelu Westin, Zagreb. Slovensko poslovno središče je predstavitveni paviljon naše države in prostor za poslovna, politična, kulturna, družabna, medijska in športna srečevanja. V programu Slovenskega poslovnega središča aktivno sodeluje tudi GZS (https://www.slovensko-sredisce.com/).

Vabimo vas, da si ogledate program poslovnih dogodkov in srečanj v Slovenskem poslovnem središču v Zagrebu v tem tednu (v priponki).

V primeru interesa za udeležbo na posameznem dogodku, vas vabimo da se nanj prijavite z elektronsko pošto na office@rokometna-zveza.si. Kotizacije ali vstopnine ni. Pogoj za udeležbo je potrditev vaše prijave s strani RZS. Podrobnosti uredite v neposrednem stiku z RZS.