Arhiv: Predstavitev slovenskih podjetij na Bavarskem

13. novembra 2018 je v Münchnu potekal Mednarodni dan trgovskih zastopnikov zveze CDH Bayern, tj. bavarske izpostave Nemške zveze trgovskih zastopnikov. V okviru dogodka je po konferenci potekala mednarodna borza podjetij, kjer so se bavarskim trgovskim zastopnikom in agentom predstavila podjetja evropskih držav.

Center za mednarodno poslovanje pri GZS in Generalni konzulat RS v Münchnu sta organizirala predstavitev slovenskih podjetij, ki so poleg podjetij iz Poljske in Makedonije, tako dobila priložnost, da v okviru dogodka pridobijo kontakte za vstop oz. razširitev poslovanja na nemškem trgu.

Predstavitve podjetij se je udeležilo približno 30 tujih in domačih podjetij, ki so izkazala medsebojni interes za poslovno sodelovanje.