Arhiv: Obvestilo o uporabi eRačunov pri poslovanju z Gospodarsko zbornico Slovenije

Obvestilo o uporabi eRačunov pri poslovanju z Gospodarsko zbornico Slovenije

Spoštovani,

v GZS si želimo, da bo vaše poslovanje z nami še bolj prijazno, stroškovno učinkovito in kakovostno ter v skladu s pobudami in strategijami slovenskega gospodarstva. Zato na GZS s 1. januarjem z namenom poenostavitve in znižanja stroškov v procesu izdaje oziroma prejema računov prehajamo na izdajo in sprejemanje elektronskih računov v standardnem formatu eSLOG (eRačuni). Prehodno obdobje bo trajalo do 1. marca 2020.

Prejem eRačunov: eRačune bomo sprejemali v standardnem formatu eSLOG (različica 2.0 ali 1.6) na e-naslov racuni@gzs.si.

Več informacij je objavljenih na spletni strani, za vaša vprašanja pa se lahko obrnete tudi na Uroša Snedica na telefon 01 5898 441 ali po e-pošti na uros.snedic@gzs.si

Vaša Gospodarska zbornica Slovenije