Arhiv: Prednovoletno druženje članov Severno Primorske gospodarske zbornice, 3. decembra 2019 v Perli, Nova Gorica

Prijetno vzdušje na prednovoletnem druženju članic in članov Severno Primorske gospodarske zbornice, 3. decembra 2019 v Perli. Glavni ekonomist GZS, Bojan Ivanc je predstavil vpogled v trende na svetovnem trgu v 2020-2012. Sledilo je prijetno druženje ob zvokih raperja Smaal Tokk-a.

Arhiv: Priprave na uveljavitev zakona o minimalni plači - GZS poziva k oblikovanju zakonitih rešitev na ravni dejavnosti

GZS se je v izjavi za javnost odzvala na današnjo novinarsko konferenco ZSSS in Pergam.

Arhiv: Gospodarsko rast upočasnile nižje poslovne investicije in šibka rast turistične potrošnje tujcev

Zgolj 2-odstotna rast na medletni ravni v 3. četrtletju 2019 je precej izven našega intervala pričakovanj (2,6 % in 3,0 %) oziroma nižja od pričakovane srednje vrednosti (2,8 %).