Arhiv: VABILO na dogodek Turistična pomlad

Spoštovani,

GO! 2025 – Evropska prestolnica kulture, Nova Gorica

je partner turističnega poslovnega dogodka

TURISTIČNA POMLAD,

ki ga organizira Javni zavod za turizem Nova Gorica in Vipavska dolina.

Skupaj s Sekcijo ponudnikov turističnih storitev pri GZS Severno Primorski gospodarski zbornici Nova Gorica, Območno obrtno-podjetniško zbornico Nova Gorica in Območno obrtno-podjetniško zbornico Ajdovščina vas v okviru tega dogodka vabimo, da se udeležite predstavitve na temo

KULTURA JE NOVI TURIZEM

Možnosti, ki jih prinaša evropska prestolnica kulture GO! 2025

3. 4. 2023 ob 10:00

v Kulturnem domu v Bukovici.

Na predstavitvi boste izvedeli več o programu evropske prestolnice kulture v letu 2023, izpostavljeni bodo veliki dogodki, ki prihajajo v letu 2025, predstavljene bodo projekcije obiska, vezane na evropsko prestolnico kulture, in primeri dobrih praks mest, ki so že nosila naziv EPK.

Po predstavitvi vam bosta na stojnici na voljo ekipi GO! 2025 in Sekcija ponudnikov turističnih storitev pri GZS SPGZ Nova Gorica za več informacij in podrobnejše pogovore o sodelovanju.

Podrobnejši program celotnega dogodka najdete v priponki.

Udeležba na dogodku je za vse udeležence brezplačna.

Na dogodek se prijavite tukaj: PRIJAVA

Veselimo se srečanja z vami!

Gorazd Božič

Direktor GO! 2025