Arhiv: Mednarodni dan trgovskih zastopnikov in srečanje članov CDH, München, Nemčija

V sredo, 23. novembra 2016 organizira Bavarsko združenje trgovskih zastopnikov (CDH) Mednarodni dan trgovskih zastopnikov in srečanje članov CDH v Münchnu.

Srečanje je namenjeno tudi proizvajalcem in ostalim zainteresiranim. Predvidoma se ga bodo udeležili predvsem trgovski agenti iz Baden Württemberga in Bavarske, proizvajalci pa imajo možnost, da se na tem dogodku predstavijo. Vsi, ki si želite pridobiti kontakte nemškem trgu in sodelovati na tem srečanju, se prijavite neposredno pri organizatorju na tej povezavi: http://handelsvertreterverband-bayern.de/?page_id=172 . Tu najdete program in prijavnico.

Kot področni vodja za Nemčijo priporočam udeležencem res dobro pripravo, atraktivno predstavitev, vaše brošure, prospekte in ponudbe pripravite v nemščini. Zaželjeno je, da predstavnik podjetja govori nemško.

Za morebitna ostala vprašanja se obrnite na organizatorja: info@handelsvertreterverband-bayern.de