Mediji

Skupna tiskovna konferenca predstavnikov delodajalcev

Gospodarska zbornica Slovenije, Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, Trgovinska zbornica Slovenije, Združenje delodajalcev Slovenije, Združenje delodajalcev obrti in podjetnikov Slovenije GIZ in Združenje Manager smo danes na tiskovni konferenci predstavili trenutne gospodarske razmere, ki postajajo iz dneva v dan bolj nevzdržne. Vlado smo pozvali, da:

• urgentno odgovori na naše predloge v dokumentu Kisik za gospodarstvo s celovito rešitvijo,
  • naj bo zdajšnja obremenitev gospodarstva najvišja in da naj se pripravi načrt postopne razbremenitve, ki se bo začela čim prej, najkasneje v drugi polovici leta 2014.
  • takoj prekine s slabo prakso delovanja in zadolževanja dosedanjih vlad ter začne z resnimi reformami v smeri oživljanja gospodarstva in novih delovnih mest v gospodarstvu.

Pripeti dokumenti