Mediji

Arhiv: Sprejem ob kitajskem novem letu

Predstavništvo Ekonomskega in trgovinskega urada Hong Konga iz Berlina in GZS sta tudi letos pripravila že tradicionalni sprejem ob kitajskem novem letu. Letošnje leto je leto opice, ki je za Kitajce simbol energije, inteligence in kreativnosti.

Arhiv: UO GZS z zunanjim ministrom o aktualnem političnem dogajanju

Ljubljana, 16. februar 2016 – Zavarovanje EU na zunanjih mejah sicer ne bo rešilo begunskega problema, lahko pa prispeva k ohranitvi in okrepitvi EU, je povedal predsednik GZS Marjan Mačkošek na današnji seji Upravnega odbora GZS. Na seji so člani UO GZS z zunanjim ministrom Karlom Erjavcem razpravljali o aktualnih političnih razmerah znotraj EU in odzivu Slovenije na vpliv begunske krize.

Arhiv: Peki po zlata priznanja na GZS

Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij, ki deluje v okviru Gospodarske zbornice Slovenije je podelila zlata priznanja za odlično kakovost kruha, pekovskega in finega pekovskega peciva, keksov, testenin in svežih slaščic.