Mediji

Arhiv: Predsednik GZS se bo udeležil slovenskega nacionalnega dne na EXPO Dubaj

Ob priložnosti obeležitve slovenskega nacionalnega dne na svetovni razstavi EXPO 2020 Dubaj, ki se je bo 7. in 8. februarja 2022 v Dubaju udeležil tudi predsednik GZS, Tibor Šimonka, bo potekalo tudi srečanje predsednikov Gospodarske zbornice Slovenije in Gospodarske zbornice Dubaj.

Srečanje bo priložnost za osebni pogovor o poglobitvi tesnega medzborničnega sodelovanja, ki se je denimo konec januarja letošnjega leta udejanjilo v 75 virtualnih poslovnih srečanjih slovenskih živilskih podjetij z dubajskimi agenti, distributerji in uvozniki, ter snovanje bodočih aktivnosti za večjo prepoznavnost slovenskega gospodarstva v Dubaju.

GZS sicer z dobro zastopanim sektorjem živilskih in kmetijskih podjetij konec naslednjega tedna odhaja na Expo 2020 Dubaj, kjer bo 14. februarja 2022 organizirala promocijski dogodek »Slovenija - zelena miza Evrope« ter ogled sejma Gulfood 2022.