Mediji

Arhiv: Nove priložnosti za podjetja za začetne investicije

Ljubljana, 4. marec 2022 – Gospodarska zbornica Slovenije pozdravlja današnjo objavo štirih razpisov, ki jih je objavilo Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo v skupni vrednosti nekaj več kot 55 milijonov evrov - dva od njih v sodelovanju s Slovenskim podjetniškim skladom. V gospodarstvu težko pričakovana sredstva so namenjena tako večjim investicijam z namenom povečanja produktivnosti na obmejnih problemskih območjih in spodbujanju začetnih investicij na manj razvitih območjih kot tudi projektom raziskovalne-razvojne narave ter za zagon inovativnih podjetij.

Gospodarska zbornica Slovenije bo za podrobnejšo seznanitev podjetij s pogoji in merili razpisov v kratkem organizirala informativni dan.

Več informacij: razpisi@gzs.si