Mediji

Arhiv: Odprt razpis za Nagrado GZS za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke za leto 2023

Nagrada GZS za izjemne dosežke trajnejšega pomena pri uresničevanju poslovnih in razvojnih ciljev, ki jo naša zbornica podeljuje že vse od leta 1968, si z leti vse bolj utrjuje mesto zaželenega gospodarskega oskarja. Dviga ugled gospodarstva in posameznih nagrajencev. Zdaj je odprt  razpis za Nagrado GZS za leto 2023. Komisija bo predloge sprejemala do 2. oktobra 2023!

Za nagrado se lahko potegujejo predstavniki podjetja, ki z izjemnimi rezultati ter odličnostjo dosegajo izboljšanje gospodarskega položaja svoje družbe in prispevajo k razvoju gospodarstva v Sloveniji.

Predlog mora biti obrazložen skladno z merili, navedenimi v Pravilih za nagrado Gospodarske zbornice Slovenije za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke in dokumentiran z izpolnjenim Vprašalnikom kandidatom za nagrado GZS za leto 2023 ter zahtevanimi prilogami.

Več informacij in prijava: https://nagrada.gzs.si/