Delavnica 12.12.2017: Za vstop na mednarodni trg je pomembna kvalitetno izdelana ponudba

V torek, 12. decembra 2017, smo na Gospodarski zbornici Slovenije v okviru projekta EXPEDIRE organizirali brezplačno delavnico »Oblikovanje ponudbe za mednarodno okolje«, ki jo je vodil Aleš Hrovat, Vodja prodaje Zahodna Evropa - Direktni trgi v podjetju Gorenje, d.d.

Arhiv: EXPEDIRE: Priprava osebnega profila na LinkedInu za učinkovito oblikovanje profila podjetja na LinkedInu

Samo 3 % podjetij v Sloveniji ima svojo podjetniško stran na LinkedInu. Zato bodite korak pred konkurenco ter pridobite veščine in znanja na intenzivni delavnici o profilu vašega podjetja na LinkedInu. Formula za 100 % uspeh LinkedInu je osebni profesionalni profil in to vseh ključnih ljudi v podjetju in stran podjetja na LinkedInu. Imeti profesionalni osebni profil je kritična sestavina, vendar je le prvi korak, temelj za vašo pot do uspeha s poslovnim omrežjem LinkedIn.

Arhiv: Uspešen nastop slovenskih podjetij na srečanju z italijanskimi agenti

Na sejmišču Fiera RhO v Milanu je med 23. in 25. novembrom potekal poslovni dogodek Forum Agenti Milano 2017 .

EXPEDIRE: Oblikovanje ponudbe za mednarodno okolje

EXPEDIRE projektna ekipa vas vljudno vabi na delavnico pod vodstvom Aleša Hrovata, Direktorja prodaje na trge zahodne Evrope v podjetju Gorenje, d.d..

Arhiv: 25th Anniversary of Indonesia – Slovenia Bilateral Relations: Ways Forward

Veleposlaništvo Indonezije z Dunaja, vabi na dogodek: “25th Anniversary of Indonesia – Slovenia Bilateral Relations: Ways Forward”, ki bo 29/11/2017 na Fakulteti za družbene vede v Ljubljani.

Arhiv: Predstavitev poslovnih priložnosti v Moldaviji

Gospodarska zbornica Slovenije je v sodelovanju z Veleposlaništvom Republike Moldavije v petek, 10. novembra 2017, organizirala predstavitev »Kako uspešno poslovati v Moldaviji«.

Arhiv: Zakon o ameriških sankcijah proti Rusiji, Iranu in Severni Koreji

Ministrstvo za zunanje zadeve ZDA je 31. oktobra 2017 objavilo smernice o izvajanju določb o energetskih sankcijah proti Ruski federaciji v okviru Zakona o sankcijah proti Ruski federaciji, Iranu in Severni Koreji.