Mediji

Arhiv: Slovensko gospodarstvo opozarja na negativne posledice sankcij proti Rusiji

Ljubljana, 10. maja 2017 – »Slovenija mora spoštovati svoje mednarodne zaveze do evropskih partnerjev, mora pa opozoriti tudi na neuspešnost uvedenih sankcij proti Ruski federaciji (RF),« je bil jasen generalni direktor Gospodarske zbornice Slovenije (GZS) Samo Hribar Milič. Prek 50 gospodarstvenikov je na današnji okrogli mizi razpravljalo o vplivu sankcij proti Ruski federaciji na evropsko gospodarstvo. Dogodek je v okviru aktivnosti Slovensko - ruskega poslovnega sveta organizirala Gospodarska zbornica Slovenije (GZS).

Arhiv: Mala DigitAgenda 2017

12 predlogov za hitrejšo in uspešnejšo digitalizacijo malih in srednje velikih podjetij je zajeto v dokumentu, o katerem bodo gospodarstveniki razpravljali 16. maja na Vrhu malega gospodarstva. Vabljeni k posredovanju komentarjev in dodatnih pripomb za digitalizacijo malega gospodarstva.