Mediji

Arhiv: Dve gospodarski delegaciji v naslednjem tednu na poslovni obisk v Vietnam

17-članska transportno-logistična delegacija bo med 8. in 13. novembrom obiskala Ho Chi Minh ter Jakarto, 16-članska gospodarska delegacija pa 12. in 13. novembra Hanoj.

Arhiv: Obisk poslovne delegacije Balkantürksíad iz Burse

Gospodarska zbornica Slovenije (GZS) je danes gostila poslovno delegacij članov združenja Balkantürksíad iz turškega mesta Burse. Srečanja so se udeležili predvsem predstavniki avtomobilske, strojne, tekstilne, živilske industrije in gradbeništva. Člani delegacije so bili tako trgovci kot industrialci ter potencialni investitorji.

Arhiv: Bližnji trgi – jutri se napoveduje zanimivo mreženje na GZS

Ljubljana, 3. november 2015 – Blizu 70 udeležencev bo jutri sodelovalo na Sredinem mreženju na Gospodarski zbornici Slovenije (GZS) s področja bližnjih trgov radia 500 km. Napovedanih je več kot 230 individualnih srečanj.