Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Poziv AJPES-u za prestavitev roka za oddajo letnih poročil za leto 2013

ZRS poziva AJPES, da prestavi rok za oddajo letnih poročil, ki so jih dolžne fizične in pravne osebe predložiti AJPES-u do konca marca 2014, za 10 dni.

Arhiv: Rok za oddajo davčnih obračunov se podaljša do 10.4.2014

DURS je na pobudo ZRS in OZS podaljšal rok za oddajo obračuna davka od dohodkov pravnih oseb in obračuna akontacije dohodnine in dohodnine od dohodka iz dejavnosti za 10 dni, torej do 10. aprila 2014.

Arhiv: Obvestilo delodajalcem glede naravne nesreče

Ker se v teh dneh pojavlja veliko vprašanj povezanih z izpolnjevanjem obveznosti delodajalcev do delavcev glede na nedavno naravno nesrečo, je Pravna služba GZS pripravila splošno obvestilo v zvezi s tem.

Arhiv: Izšle so Zdrave novice, št. 4, februar 2014

Arhiv: Poziv DURS-u za prestavitev rokov za oddajo davčnih obračunov in ostalih poročil

ZRS poziva DURS, da prestavi vse roke za oddajo davčnih obračunov in ostalih poročil, ki so jih dolžni davčni zavezanci predložiti DURS, do konca marca 2014 za 10 dni.