Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Sprejemamo prijave na 4. zimske športne igre ZRS

Preživimo skupaj prijeten dan izven pisarne! Ne zamudite 4. zimskih športnih iger za člane Zbornice računovodskih servisov, ki bodo potekale na smučišču Senožete.

Arhiv: Ugodnost za člane ZRS: 10 % popust pri udeležbi na delavnici Kako obvladovati tveganja plačilne nesposobnosti in zagotoviti finančno konkurenčnost podjetja

Inštitut za poslovodno računovodstvo nudi članom ZRS 10 % popust pri udeležbi na delavnici Kako obvladovati tveganja plačilne nesposobnosti in zagotoviti finančno konkurenčnost podjetja.

Arhiv: Poročilo o zavarovalnem programu GZS - ZRS za leto 2013

Zaradi ugodnega škodnega rezultata v letu 2014 obe zavarovalnici (vsem že zavarovanim v lanskem letu) priznavata 30 % individualni popust na zavarovalno premijo.

Arhiv: Seminar Davčni obračun in letno poročilo za leto 2013 (december 2013 - januar 2014)

Seminar bo izveden na 12 lokacijah po Sloveniji. Za prijave do 14 dni pred izvedbo seminarja na posamezni lokaciji se upošteva 20 % popusta pri kotizaciji.

Arhiv: Vpogled v podatke za odmero dohodnine

Sporočilo za javnost DURS

Arhiv: Ugodnost za člane ZRS: 10% popust pri kotizaciji za 7. Dneve insolvenčnega prava

Planet GV nudi članom ZRS 10 % popust pri kotizaciji.

Arhiv: Dodatni seminar DURS: Novosti pri predlaganju REK obrazcev, Ljubljana, 17.1.2014 in 22.1.2014

Na razpolago je le še 50 prostih mest za vsak termin.

Arhiv: Izšle so Zdrave novice, št. 3, januar 2014

Arhiv: Seminar Davčni obračun in letno poročilo za leto 2013, Krško, 20.1.2014

Izkoristite ugodnost in se prijavite do vključno 6.1.2014, ko se prizna 20 % popust za zgodnjo prijavo.