Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Izpit za pridobitev naziva »Strokovni vodja računovodskega servisa«, 16.12.2013

Izpit se opravlja pisno z uporaba računalniškega programa e-testing na sedežu Zbornice računovodskih servisov.

Arhiv: Učinkovite priprave na izpit za pridobitev naziva »Strokovni vodja računovodskega servisa« s pomočjo spletne aplikacije

Preizkusite svoje znanje z uporabo sodobnih e-orodij in se hkrati potegujte za lepe nagrade!

Arhiv: Delavnica: Samostojna priprava načrta promocije zdravja pri delu, Maribor, 27.11.2013

Udeleženci prejmejo gradivo kot delovni pripomoček za samostojno izvedbo načrta promocije zdravja.

Arhiv: Uskladitev lastnosti zavarovanca po ZPIZ-2

Zavod za pokojninsko in invalidsko zavarovanje Slovenije nam je posredoval informacijo katere osebe bi morale v 2013 uskladiti lastnost zavarovanca in kakšni bodo postopki ZPIZ, če te osebe lastnosti zavarovanca ne bodo uredile do konca letošnjega leta.