Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Odbor za poenotenje računovodske poklicne skupine je objavil javni vabili

Javno vabilo k opravljanju izpita za pridobitev strokovnega naziva certificirani knjigovodja (CK) in certificirani računovodja (CR) ter javno vabilo k opravljanju izpita za vpis v register knjigovodja/računovodja po prehodnih določbah 13. člena Pravilnika o pridobitvi in ohranjanju nazivov v računovodski poklicni skupini.

Arhiv: Načini obračunavanja računovodskih storitev

Ponudniki navadno računovodske storitve obračunavamo na tri različne načine ali kot kombinacijo vseh treh. Z izbiro najprimernejšega načina si zagotavljamo čim manj tveganj pri poslovanju, hkrati pa se prilagajamo potrebam in željam naših strank.

Arhiv: Sporočilo za javnost FURS: eDavki v zunanjih povezljivih rešitvah: Ste že popravili povezave na nov portal?

Ker bo star portal eDavki ukinjen s 30. septembrom, FURS poziva vse razvijalce rešitev, ki se povezujejo z eDavki, da si čim prej popravite povezave v prijavnih straneh.

Arhiv: Izobraževanje zaposlenih je dobra investicija v razvoj

Računovodski servisi, ki želite svojim strankam ponuditi kakovostne in napredne storitve, morate nenehno skrbeti za izobraževanje svojih zaposlenih. Letni kongres izvajalcev računovodskih storitev, ki bo 11. in 12. oktobra potekal v kongresnem centru Thermana Laško, je izvrstna priložnost za pridobivanje in osveževanje znanja, pa tudi za izmenjavo izkušenj ob druženju s kolegi iz stroke.

Arhiv: Sporočilo za javnost FURS: Ukinitev starega portala eDavki

FURS vse zavezance poziva, naj začnejo uporabljati prenovljen portal eDavki, saj bo star portal deloval le še do 30. septembra 2018.

Arhiv: Sodelovanje v e-anketi: "Odnos med kulturnimi vrednotami in zaznavo korupcije: študija primera treh držav"

Namen raziskave je ugotoviti odnos med kulturnimi značilnostmi in korupcijo. Anketa je anonimna.

Arhiv: Članica ZRS prosi za sodelovanje v anonimni anketi

Arhiv: Zbiramo prednaročila za koledarje ZRS za leto 2019

Uporabnega koledarja bodo veseli vaši sodelavci, stranke ali partnerji. Ste jih že naročili?

Arhiv: Uporabniki računovodskih storitev najbolj cenijo kakovost, odzivnost in natančnost

Raziskava, ki smo jo izvedli med uporabniki računovodskih storitev, je pokazala, da se je večina za ponudnike odločala na podlagi priporočil. Najpomembnejši kriteriji za izbiro in daljnoročno sodelovanje so bili kakovost, odzivnost, natančnost in poznavanje zakonodaje, cena storitev pa ni igrala večje vloge.