Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Pridobite podlago za napovedi dejavnosti

S sodelovanjem pri anketi GOSPODARSKA PRIČAKOVANJA 2015-2016 (Eurochambres) boste pridobili poročilo o pričakovanih trendih v slovenskem gospodarstvu, vaši dejavnosti in regiji.

Arhiv: Nova spletna storitev za zavarovane osebe - vpogled v moje podatke o izdatkih za zdravstvene storitve

ZZZS je 1. septembra 2015 uvedel novo spletno storitev, ki omogoča zavarovanim osebam na spletu vpogled v podatke o izdatkih za zdravstvene storitve, ki so bile osebi opravljene v breme obveznega in dopolnilnega zdravstvenega zavarovanja.

Arhiv: Znani finalisti izbora Naj računovodski servis 2015

Strokovna komisija je 9. 9. 2015 izbrala finaliste izbora Naj računovodski servis 2015 v vseh treh kategorijah.

Arhiv: O davčnih blagajnah za zavezance

Posredujemo nekaj informacij o davčnih blagajnah, ki so na voljo na spletni strani FURS.

Arhiv: Zbiramo naročila za koledarje ZRS za leto 2016

Uporabnega koledarja bodo veseli vaši sodelavci, stranke ali partnerji. Pohitite z naročilom, lani so bili razprodani!