Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Seminar: Letno poročilo 2004

Termin seminarja Letno poročilo 2004, ki bo potekal 31.1.2005 v Ljubljani je že zaseden. Zaradi izrednega zanimanja bo seminar v Ljubljani potekal tudi 1.2.2005.

Arhiv: Davčna reforma davčne reforme

Ob tem, ko je Vlada RS napovedala ponovno davčno reformo davčne reforme, je tudi izrazila pripravljenost, da prisluhne predlogom davčnih zavezancev. Zdaj je torej čas, da povemo, kaj mislimo in izkoristimo ponujeno priložnost.

Arhiv: Uredba o višini povračil stroškov v zvezi z delom in dohodkov, ki se ne vštevajo v davčno osnovo

Na zadnji seji je Ekonomsko socialni svet obravnaval novo Uredbo o višini povračil stroškov v zvezi z delom in dohodkov, ki se ne vštevajo v davčno osnovo (Ur.l. RS, št. 142/04).

Arhiv: Gradivo z delavnice Davčni paket

Davek od dobička po novem

Arhiv: Podzakonski predpisi na podlagi nove davčne zakonodaje

Dopolnjen seznam podzakonskih predpisov, izdanih na podlagi "novih" davčnih zakonov v uradnih listih RS do 31.12.2004.

Arhiv: Štiridnevna delavnica: Davčni paket v Celju

Sklop štirih delavnic s področja nove davčne zakonodaje bo potekal v mesecu januarju v Celju.