Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: AKTUALNA DELAVNICA: Učinkovito seznanjanje z novimi predpisi - kažipot za računovodske servise

Združenje računovodskih servisov organizira v sodelovanju z Območnimi zbornicami tri enodnevne delavnice, na katerih se boste lahko na učinkovit način seznanili s kar dvema aktualnima temama, prenovljenimi slovenskimi računovodskimi standardi in transfernimi cenami. Predavateljici, ugledni strokovnjakinji s področja revizije in davčnega svetovanja, Silva Koritnik Rakela in Barbara Guzina, vam bosta dali tako teoretsko podlago kot tudi praktične primere iz obeh tematskih sklopov ter odgovarjali na vaša vprašanja, ki se vam porajajo v praksi. Delavnice organiziramo: 9.5. v Mariboru, 19.5. v Novi Gorici in 22.5. v Ljubljani. Kotizacija z vključenim DDV znaša 22.500,00 tolarjev (93,89 evrov). LEPO VABLJENI!