Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Vabimo vas na 3. vrh malega gospodarstva

Kaj moramo storiti, da bomo vzpostavili pravo podjetniško okolje in vrnili podjetniški duh v Slovenijo? Dogodka se lahko udeležite brezplačno in izrazite svoje mnenje.

Arhiv: Ugodnost: Kaj nam je prinesla spremenjena finančna zakonodaja?, Poslovno-finančni sejem 2014

Dogodka se lahko udeležite brezplačno. Namenjen je slovenskim podjetjem in podjetnikom.

Arhiv: Nov val lažnih računov iz Nemčije s pripetimi virusi

Pojavil se je nov val lažnih računov iz Nemčije s pripetimi virusi. Ne odpirajte pripetih datotek! Prejeli so jih tudi naši člani!

Arhiv: Izšle so Zdrave novice, št. 8, junij 2014

Namen zdravih novic je spodbujanje in promocija zdravja na delovnem mestu za zaposlene, ki opravljajo sedeče in stresno delo.

Arhiv: Izpit za pridobitev naziva »Strokovni vodja računovodskega servisa«, 23.6.2014

Izpit se opravlja pisno z uporaba računalniškega programa e-testing na sedežu Zbornice računovodskih servisov.

Arhiv: Delavnica Samostojna priprava načrta promocije zdravja pri delu, Ljubljana, 11.6.2014

Udeleženci prejmete gradivo kot delovni pripomoček za samostojno izvedbo načrta promocije zdravja. Med odmorom sledi prikaz zdrave malice.

Arhiv: Sprejemamo prijave na 14. poletne športne igre ZRS, Bernardin, 13.6.2014 - ODPOVEDANE

Ne zamudite iger s svežim programom, ki bodo tudi letos potekale ob slovenski obali.

Arhiv: Učinkovite priprave na izpit za pridobitev naziva »Strokovni vodja računovodskega servisa« s pomočjo spletne aplikacije

Preizkusite svoje znanje z uporabo sodobnih e-orodij in se hkrati potegujte za lepe nagrade!

Arhiv: Vabilo na brezplačne strokovne delavnice »Z razvojem zaposlenih do odličnosti«

Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendije organizira serijo brezplačnih strokovnih delavnic, ki so namenjene spodbujanju pozitivnega odnosa do razvoja znanj in kompetenc ljudi.