Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Pri naročilu na strokovno revijo Računovodstvo, davki in pravo (RDP) 10% popust za člane ZRS

Ponudba Založbe Uradni list RS d.o.o. in Cedara d.o.o.

Arhiv: Anketni vprašalnik: Analiza zadovoljstva z računovodskimi servisi

Prosimo, da računovodski servisi opozorite svoje stranke na prejet vprašalnik.

Arhiv: Program seminarjev Združenja računovodskih servisov - 2008

Tudi v letu 2008 si bomo prizadevali, da bomo pripravili koristna izobraževanja, o katerih vas bomo sprotno obveščali preko spletnih strani.

Arhiv: Seminar v Ljubljani: Obračunavanje DDV pri prevoznih storitvah, četrtek, 19.6.2008

Za člane Združenja računovodskih servisov znaša kotizacija 79,00 EUR brez DDV. Pohitite s prijavami!

Arhiv: GZS uradno reprezentativna zbornica

Arhiv: Seminar: Davčni učinki novega zakona o udeležbi zaposlenih v organizaciji DDSS, 18.3.2008

Članom Združenja računovodskih servisov priznajo kotizacijo za člane DDSS!

Arhiv: Osme športne igre (Rogla, 13. junij 2008)

Ne zamudite že 8. športnih iger za člane Združenja računovodskih servisov, ki bodo letos potekale na Rogli.