Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Sporočilo za javnost FURS: Če vezanih knjig računov ne boste mogli kupiti, bo Finančna uprava RS to dejstvo upoštevala

V Finančni upravi RS ugotavljamo, da na trgu do 31. januarja 2015 ne bo zagotovljenega zadostnega števila vezanih knjig računov.

Arhiv: Anketa o zadovoljstvu uporabnikov storitev AJPES

Pripombe računovodskih servisov, kot pomembnih predlagateljev podatkov oz. uporabnikov storitev so še posebej dobrodošle.

Arhiv: Ugodnost za člane ZRS: 3 mesece brezplačni dostop do portala Davcni-slovar.si

Portal vsebuje več kot 10.000 prevodov iz SLO-ANG in ANG-SLO s področja davkov, računovodstva ter osnov prava, poslovanja in financ – vsi pojmi, ki jih računovodje potrebujete pri svojem delu.

Arhiv: Zbiramo naročila na e-Zdrave novice

Zdrave novice so primerne za zaposlene, ki opravljajo sedeče in stresno delo s strankami.

Arhiv: Sporočilo za javnost FURS: Vpogled v podatke za odmero dohodnine

Vpogled je možen od 15. 1. 2015 do 31. 1. 2015.

Arhiv: Vprašanja in odgovori v zvezi z uporabo vezanih knjig računov

so objavljena na spletni strani FURS

Arhiv: Vabljeni na 4. zimske športne igre ZRS - odpovedane

Preživimo skupaj prijeten dan izven pisarne!

Arhiv: Seminar Davčni obračun in letno poročilo za leto 2014, Ljubljana, 13.1.2015

s predavateljico Barbaro Guzina