Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Dostava podatkov za odmero dohodnine za leto 2005

Do 31. januarja 2005 je potrebno pristojnemu davčnemu organu dostaviti podatke za odmero dohodnine za leto 2005.

Arhiv: Statistika finančnih računov - poročanje za četrto tromesečje leta 2005

Rok za poročanje podatkov za četro tromesečje leta 2005 je izjemoma možen do 25.2.2006.

Arhiv: Davčni obračun in letno poročilo za leto 2005 za majhne gospodarske družbe in samostojne podjetnike

Zanimanje za seminar DAVČNI OBRAČUN IN LETNO POROČILO ZA LETO 2005 ZA MAJHNE GOSPODARSKE DRUŽBE IN SAMOSTOJNE PODJETNIKE, ki ga organizira ZRS v sodelovanju z Območnimi zbornicami in ga vodi gospa Maja Bohorič je veliko. Predavalnice so bile v vseh krajih polno zasedene. Za predavanje v Mariboru prijav ne moremo več sprejemati. Prosimo vas, da pohitite s prijavami za ostale lokacije ( Murska Sobota, Krško, Celje...). Kotizacija: 14.400 SIT.

Arhiv: Objavljeni Slovenski računovodski standardi (2006)

Soglasja ministrov nista dobila SRS 24 (2006) in SRS 25 (2006).

Arhiv: Vloga računovodje pri vodenju finančne funkcije v podjetju z vidika zahtev EU

Računovodja je vsekakor ključna oseba podjetja. V današnjih časih pa se odrRačunovodje, zlasti v manjših podjetjih, kjer nimajo organizirane posebne finančne službe, pričakuje še več: računovodja naj bi bil tudi svetovalec vodstvu v finančnih zadevah.

Arhiv: Prijavnica: Vloga računovodje pri vodenju finančne funkcije v podjetju z vidika zahtev EU

Udeležba na posvetu je za člane GZS brezplačna.