Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Sporočilo za javnost FURS: eVročanje obvestil o pobotih

V prehodnem obdobju, od 3. novembra 2014 do 31. decembra 2014, bomo zavezance o izvršenih pobotih in spremembah na kontih obveščali po klasični poti in tudi prek portala eDavki. Po 1. januarju 2015 bomo vsem poslovnim subjektom pošiljali obvestila o izvršenih pobotih in spremembah na kontih le prek portala eDavki v okviru storitve eVročanje.

Arhiv: Delodajalci, na voljo so trije milijoni evrov za sofinanciranje kadrovskih štipendij

Razpis je odprt do porabe sredstev, vendar najdlje do vključno 31. marca 2015.

Arhiv: Standard izvajalcev računovodskih storitev

Namen standarda je opredeliti osnovne pogoje, ki jih mora izpolnjevati izvajalec pri opravljanju dejavnosti. Standard opredeljuje osnovne pogoje za kakovost izvedbe storitev, zagotavljanje ustreznega kadra, delovnega okolja in ustreznega odnosa do naročnikov.

Arhiv: Nakup Zbornika 16. Kongresa izvajalcev računovodskih storitev

30,00 € + DDV

Arhiv: Podelitev certifikatov Strokovni vodja računovodskega servisa

v okviru večernega dela 16. Kongresa izvajalcev računovodskih storitev 9.10.2014.

Arhiv: Nagrajenci izbora Naj računovodski servis 2014

Zbornica računovodskih servisov podelila priznanje za Naj računovodski servis 2014 v treh kategorijah podjetjem Karmen, d.o.o., Lukovica, DAFIN d.o.o. in BIRO BONUS d.o.o.

Arhiv: Zbor članov ZRS v besedi in sliki

8. oktobra 2014 se je 97 članov družilo in izobraževalo v Kongresnem centru Thermana Laško na sedmem zaporednem Zboru članov ZRS.

Arhiv: 16. Kongres izvajalcev računovodskih storitev v besedi in sliki

Na svidenje na 17. Kongresu izvajalcev računovodskih storitev!