Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: 9. športne igre ZRS, Kranjska gora, 19. junij 2009

Ne zamudite že 9. športnih iger za člane Zbornice računovodskih servisov, ki bodo letos potekale v Kranjski gori.

Arhiv: Posvet Kako z ustreznim komuniciranjem do boljših rezultatov v računovodskem servisu, 3.6.2009

S posvetom želimo prikazati, kako pomembno vlogo igra komuniciranje in kako vpliva na poslovne rezultate.

Arhiv: Znan je zmagovalec izbora za Računovodjo leta 2009

Izbor organizira Cerera d.o.o., nagrajenci pa so člani ZRS.

Arhiv: Po posvetu z Zavodom RS za zaposlovanje

Namen posveta je bil podati aktualne informacije, ki se nanašajo na sodelovanje Zavoda RS za zaposlovanje z delodajalci.

Arhiv: Kronika 9. športnih iger ZRS

Dogodek bomo zagotovo organizirali tudi v naslednjem letu!

Arhiv: Posvet za delodajalce, 11.5.2009

Namen posveta je podati aktualne informacije, ki se nanašajo na sodelovanje Zavoda RS za zaposlovanje z delodajalci. Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendije pa bo predstavil svoje programe za delodajalce. Danes je zadnji dan za prijave!