Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Ugodnost za člane ZRS: Strokovna delavnica Poslovne finance za računovodje in njihove naročnike, 8.5.2014

Člani ZRS ob udeležbi delavnice brezplačno prejmete Priročnik za doseganje načrtovanega denarnega toka.

Arhiv: Učinkovite priprave na izpit za pridobitev naziva »Strokovni vodja računovodskega servisa« s pomočjo spletne aplikacije

Preizkusite svoje znanje z uporabo sodobnih e-orodij in se hkrati potegujte za lepe nagrade!

Arhiv: Izpit za pridobitev naziva »Strokovni vodja računovodskega servisa«, 26.5.2014

Izpit se opravlja pisno z uporaba računalniškega programa e-testing na sedežu Zbornice računovodskih servisov.

Arhiv: Delavnica Samostojna priprava načrta promocije zdravja pri delu, Ljubljana, 14.5.2014

Udeleženci prejmete gradivo kot delovni pripomoček za samostojno izvedbo načrta promocije zdravja. Med odmorom tudi primer zdrave malice.

Arhiv: Posvet ZRS na temo eRačunov, Ljubljana, 8.5.2014

S 1.1.2015 morali proračunski uporabniki prejemati račune in spremljajoče dokumente izključno v elektronski obliki.

Arhiv: Delavnica Samostojna priprava načrta promocije zdravja pri delu, Velenje, 16.4.2014

Udeleženci prejmete gradivo kot delovni pripomoček za samostojno izvedbo načrta promocije zdravja. Med odmorom sledi prikaz zdrave malice.

Arhiv: Izjava predsednika ZRS v oddaji Tarča, RTVSLO, 10. april 2014

Izjava Aleksandra Štefanca o nenehnem spreminjanju zakonodaje v Sloveniji.

Arhiv: Izšle so Zdrave novice, št. 6, april 2014

Namen zdravih novic je spodbujanje in promocija zdravja na delovnem mestu za zaposlene, ki opravljajo sedeče in stresno delo.

Arhiv: Zaposlitev v tujini pri tujem delodajalcu

podrobnejše informacije o slovenskih rezidentih, ki so zaposleni pri delodajalcu v tujini