Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Pripombe zbornic na predlog zakona o davčnih blagajnah

Konec aprila bil v javno obravnavo dan Predlog Zakona o davčnih blagajnah, ki prinaša korenite spremembe za gospodarske subjekte, ki poslujejo z gotovino. Zato so Gospodarska zbornica Slovenije (GZS) ter v njenem okviru Podjetniško-trgovska zbornica (PTZ), Zbornica računovodskih servisov (ZRS) in Turistično gostinska zbornica Slovenije (TGZS) ter Zbornica davčnih svetovalcev Slovenije (ZDSS), Trgovinska zbornica Slovenije (TZS) in Obrtno podjetniška zbornica Slovenije (OZS) na ministrstvo za finance posredovale usklajene pripombe in stališča do predloga zakona.

Arhiv: 11. športne igre ZRS - petek, 3. junij 2011, Osilnica ob Kolpi

Koncept športnih iger smo povsem prenovili. Privoščimo si vsi skupaj prijeten dan ob prelepi Kolpi, saj smo si ga zaslužili!

Arhiv: Kronika izleta ZRS po avstrijski Koroški

Dogodek bomo zagotovo organizirali tudi v naslednjem letu!

Arhiv: Izpit za pridobitev naziva »Strokovni vodja računovodskega servisa«

Prijavni rok do 2.6.2011.

Arhiv: Znane nagrajenke izbora za Računovodjo leta 2011

Nagrajenka ga. Nevenka Bovhan, direktorica GRS d.o.o. je članica Zbornice računovodskih servisov.

Arhiv: Izvoljen nov Upravni odbor ZRS

Izvoljen in potrjen nov Upravni odbor Zbornice računovodskih servisov. Predsednik še naprej ostaja Aleksander Štefanac.

Arhiv: ePOBOT AJPES: 20.5.2011 bo potekalo večstransko pobotanje medsebojnih obveznosti

Večstranski ePOBOT AJPES na elektronski način bo potekal 20.5.2011. Prijave sprejemajo od 13.5.2011 naprej.

Arhiv: Olajšava za vzdrževane družinske člane

Objavljamo sporočilo DURS ter obrazec IZJAVA in POTRDILO o upravičenosti do posebne olajšave za vzdrževane družinske člane, ki niso rezidenti RS in nimajo prijavljenega bivališča v RS.