Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Vabilo na 5. konferenco o analizi poslovanja

Vabilo članom Zbornice računovodskih servisov na

5. Konferenco o analizi poslovanja

Osrednja tematika letošnje konference je  »Vloga analize pri notranjem poročanju«.

Konferenca bo organizirana 16. maja 2019 ob 9. uri v veliki predavalnici Visoke šole za računovodstvo in finance, Stegne 21 c, Ljubljana.

Analiziranje razumemo kot proces, ki je načeloma zadnja faza informacijskega procesa v združbi in vključuje tudi informiranje, predstavljanje in pojasnjevanje analize kot končnega izdelka. Analiza je torej končni izdelek procesa računovodenja. Tokrat je usmerjena v notranje poročanje odgovornim v združbah.

Tema konference se nanaša praktično na vsa načela notranjega poročanja, ki so zajeta v Kodeksu načel notranjega poročanja. Kodeks je izdan v tiskani obliki in ga lahko dobite brezplačno s podpisom izjave k pristopu. Udeleženci bodo dobili tudi najnovejšo knjigo dr. Živka Berganta: Analitik v poslovni praksi.

Vabimo vas, da svoje izkušnje nadgradite ob spoznanjih, dosežkih in tudi dilemah ter aktualnih vprašanjih predavateljev na konferenci. Udeleženci boste dobili zamisli in informacije, kako lahko izboljšate informacijski vidik notranjih poročil.

Kotizacija:

• osnovna: 150,00 € + DDV po 3. 5. 2019
    • za člane ZRS: 80,00 € + DDV do 3. 5. 2019 oz. 120,00 € + DDV po 3. 5. 2019

Več informacij na spletni strani Inštituta za poslovodno računovodstvo pri VŠR >>